wyszukaj ofertę
kontakt z biurem
jakiej nieruchomości poszukujesz
sprzedaj swoją nieruchomość

Podziękowania dla naszych Klientów i Partnerów

Szanowni Państwo, Nasi Drodzy Klienci, Partnerzy i Współpracownicy,

Wiosną 2013 roku mija 15 lat nieprzerwanej działalności naszego biura w Piasecznie.

W czasie tych 15 lat było nam dane spotkać wspaniałych  Ludzi, którzy stali się Naszymi Klientami i Partnerami w nieruchomościowych przedsięwzięciach.

15-ta rocznica działalności to wyjątkowy jubileusz, z którego jesteśmy niezmiernie dumni, ale to przede wszystkim idealna okazja aby złożyć podziękowania  wszystkim osobom, bez których nasza działalność i istnienie w Piasecznie nie byłoby możliwe.

Dziękujemy wszystkim Naszym Klientom, bez których nasza działalność nie miałaby sensu i którzy zawsze  byli dla nas przemili i wyrozumiali. Z niektórymi z Państwa współpracujemy i przyjaźnimy się od wielu lat, co napawa nas radością i dumą. 

Dziękujemy naszym Pracownikom i Współpracownikom, którzy często obsługiwali  naszych Klientów od rana do ostatnich blasków letniego zachodu słońca.

Dziękujemy Paniom i Panom Inspektorom z lokalnych urzędów w Piasecznie, Lesznowoli, Górze Kalwarii, Konstancinie, Raszynie i Warszawie, za wieloletnią pomoc i wsparcie, za ogromną ilość informacji, dzięki którym mogliśmy  naszych Klientów przeprowadzić bezpiecznie przez proces sprzedaży i zakupu nieruchomości.

Dziękujemy wszystkim Kancelariom Notarialnym, Notariuszom i Asesorom, którzy bezpiecznie przeprowadzili naszych Klientów przez trudne niuanse umów przedwstępnych i umów sprzedaży.  Szczególne podziękowania składamy Notariuszom i Pracownikom  Kancelarii Notarialnej  Pani Wieńczysławy Cubały, Ewy Cubały-Chałupczak  i Pawła Chałupczak w Warszawie,  oraz  Notariuszom z Piaseczna -  Pani Marii Łukasik, Wojciechowi Fortuńskiemu, Pawłowi Gmerkowi i Jarosławowi Plucie – za wieloletnią opiekę nad naszymi Klientami i transakcjami. 

Dziękujemy naszym Partnerom, z którymi mieliśmy okazję nawiązać współpracę w ciągu 15 lat działalności, przede wszystkim ogromne podziękowania za wieloletnią współpracę dla  Pośredników i Zarządców nieruchomości  z Piaseczna, Konstancina, Góry Kalwarii, Złotokłosu i Warszawy, oraz dla Właścicieli firm deweloperskich i budowlanych, którzy zawsze byli dla nas życzliwi i chętnie korzystali z naszych usług.

Naszych nieocenionych Klientów i Partnerów zapraszamy do dalszej współpracy, bo kolejne 15 lat i wiele wspólnych transakcji – tych najlepszych jeszcze przed nami :)

Julita i Piotr Stróżewscy