wyszukaj ofertę
kontakt z biurem
jakiej nieruchomości poszukujesz
sprzedaj swoją nieruchomość

o firmie

Szanowni Państwo,

Agencja Zalesie - Nieruchomości  z powodzeniem działa na rynku nieruchomości od 1990 r. Jesteśmy zespołem skutecznych pośredników i doradców, który służą Państwu swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.Na swoim koncie mamy kilkaset transakcji sprzedaży  działek budowlanych, domów, gruntów rolnych i lokali mieszkalnych położonych na obszarze Piaseczna, Lesznowoli, Konstancina, Zalesia Górnego, oraz południowej  Warszawy. Oferowane przez nas nieruchomości położone są na ekologicznie czystych terenach powiatu piaseczyńskiego, stanowiących część Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a jednocześnie dobrze skomunikowane są z Warszawą.
Przedmiotem naszych działań są nieruchomości w następujących  kategoriach: 

-  grunty budowlane, tereny inwestycyjne i grunty rolne, 

 -  domy mieszkalne i apartamenty,

 -  lokale użytkowe i komercyjne,

 -  okazyjne propozycje z licytacji komorniczych.

Naszym atutem i przewagą w stosunku do konkurencji jest praktyczna wiedza i  doświadczenie, wynikające wielu lat przepracowanych na rynku nieruchomości, oraz z setek  bezpiecznie  przeprowadzonych transakcji. Przez lata zyskaliśmy  zaufanie  Klientów, czego przejawem jest m.in. to, że wielu z nich  wraca do nas, aby realizować z nami  kolejne transakcje. W procesie przygotowania do transakcji jesteśmy dla Naszego Klienta doradcą i opiekunem, przedstawicielem w negocjacjach, oraz rzecznikiem jego interesów u notariusza. 

Klientom Kupującym zapewniamy  rzetelne doradztwo, które owocuje dobrze podjętymi decyzjami o zainwestowaniu w wybraną nieruchomość.

Właścicielom oferujemy skuteczne wsparcie w sprzedaży, bądź najmie nieruchomości. Korzystając z przemyślanych i sprawdzonych metod jesteśmy w stanie efektywnie wypromować konkretne nieruchomości i doprowadzić do udanych transakcji.

 

Zapraszamy!

Julita i Piotr Stróżewscy

licencjonowani pośrednicy i doradcy d/s nieruchomości